Новости 12 сентября 2018

«Швидкі» на Єланеччині можуть їхати півтори години через «вбиті» дороги [ВІДЕО]

«Швидким» у Єланецькому районі в деякі села доводиться їхати грунтовими дорогами, адже так званими трасами, вкритими горбами та ямами, пересуватися значно довше. Проте не завжди вдається довезти пацієнтів до лікарні. про це «Єланецьким новинам» розповіли місцеві жителі.

Жителі розповідають, що через стан траси були смертельні ДТП. Так, молодий чоловік загинув на трасі Н-14: водії в’їхав у яму, не впорався з кермуванням та влетів у мур, який потім завалився.

«Швидкі», за словами місцевих, можуть людину і не довезти. Нещодавно стався випадок, коли до Єланця в лікарню везли жінку з високим тиском, але вона померла.

Місцеві також зазначили, що якщо погода нормальна, «швидкі» їдуть польовими дорогами.

«Швидка» 30 км їде грунтовими дорогами. Виклич зараз «швидку», вона не поїде грунтовими. А цією дорогою вона їхатиме 1 годину 35 хвилин», — зазначила жителька.

Цими самими польовими дорогами між селами можна зустріли фури, які застрягли в багнюці.

Нагадаємо, на Єланеччині триває перекриття трас. Жителі вимагають не зменшувати фінансування з ремонту траси Н-14. Натомість прем’єр Володимир Гройсман заявив, що рішення щодо того, щоб «перекинути» з Миколаївщини мільйони, не остаточне.

Варто додати, що крім самої траси Н-14, у селі Возсіятське також потребує ремонту аварійний міст.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top