Горячее 13 сентября 2018

Таке враження, що на наш район наплювати, — жителі Єланця скаржаться, що доріг немає у всіх напрямках в районі [ВІДЕО]

У Єланецькому районі триває перекриття доріг. Учасники акцій обурені, що в районі в будь-який бік проїхати неможливо, а від влади лише чутно обіцянки. Про це жителі розповіли «Єланецьким новинам».

Жителі Єланця підтримали район та пікетувальників у Возсіятському та перекрили, в тому числі трасу «Нова Одеса — Єланець». Вони розповідають, що селище та район відрізані за всіма напрямками.

«Неможливо не в місто доїхати, не з міста. Будь-які машини вбиваються. Ніхто не може нам товар привезти навіть в магазин. Раніше у нас ринок був у Єланці, а залишився не ринок. Скоро і Єланця не буде. Дороги немає, води немає. Навіть радіо не грає, телебачення немає. Таке враження, що на наш район наплювати. В будь-який бік проїхати неможливо», — розповів один з учасників перекриття.

Жителі мають намір перекривати, поки не відремонтують дорогу. Разом з тим розповідають, що під час перекриття дороги навесні представники Миколаївської ОДА та Служби автодоріг навіть не звернули на них уваги, хоч люди їх чекали.

«До нас вже одного разу приїхали. Наобіцяли, що все зроблять. Щебеню дві машини викинули та поїхали», — додав чоловік.

Між тим, місцеві жителі продовжують перекриття трас в районі. Сергій Гичка у «Фейсбуці» повідомляв, які траси перекриті станом на 12 вересня.

«На Єланеччині, що на Миколаївщині, залишилися напрямки, а не дороги. Ми в кільці повного бездоріжжя: Н-14 — «відома» «Миколаїв-Кропивницький» через с.Ольгополь — Возсіятське — Водяно-Лорине — Антонівка, Т-1510 — через Сакине-Малодворянку-Єланець-Нову Одесу (в Новоодеському районі шанці та траншиї!), Р-55 — через Возсіятське — Єланець — Вознесенськ,- ПОВНІСТЮ РОЗБИТІ — НЕПРОЇЗДНІ», — написав він.

На 13 вересня перекриття триває, учасники протестів провели ніч на трасі.

Нагадаємо, жителі Возсіятського та Єланця 11 вересня почали блокування траси Н-14 та об’їзної, вимагаючи, щоб уряд не зменшував фінансування капремонту «вбитої» дороги. Адже уряд замість обіцяного ремонту і 300 млн на нього, залишив лише 500 тисяч грн на 5 ділянок траси. 12 вересня люди продовжили блокування.

1 Комментарий

  1. Сергій

    16.09.2018 at 21:54

    Дякуємо за інформацію! От тут вже правда, як вона є.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top