Горячее 12 сентября 2018

З ризиком для життя: жителям Возсіятського доводиться ходити через аварійний міст, який руйнується на очах [ФОТО, ВІДЕО]

Діти у с. Возсіятське у погану погоду не можуть потрапити до дитячого садку та школи. Все це через аварійний міст, який «вбивають» перевантажені фури. Пройти по ньому людям не дають, натомість жителі вимушені долати шлях разом з дітьми, ризикуючи впасти у річку. Адже огорожа є лише на частині мосту. Про це розповіли «Єланецьким новинам» жителі Возсіятського.

Нагадаємо, жителі Возсіятського та Єланця 11 вересня почали блокування траси Н-14 та об’їзної, вимагаючи, щоб уряд не зменшував фінансування капремонту «вбитої» дороги. Адже уряд замість обіцяного ремонту і 300 млн на нього, залишив лише 500 тисяч грн на 5 ділянок траси. 12 вересня люди продовжили блокування.

Під час перекриття траси жителі розповіли журналістам, що діти з одного краю села не змогли піти у школу. Адже великі ями залило дощем, пройти там неможливо.

Місцеві показали дорогу, яку доводиться долати із ризиком для життя. Вчора через дощ вона була вкрита водою. Всюди — великі ями, які заповнив дощ. Подекуди виглядає бруківка з давніх часів.

Жителі розповідають, що через дощ пил опустився. Під час чергового перекриття траси навесні Служба автодоріг Миколаївщини та Миколаївська ОДА пообіцяли людям забезпечити проїзд, поки не розпочнеться ремонт. Через гранитно-щебеневу суміш, якою засипали ями, здіймаються стовпи пилу. Люди страждають від алергії, а ще гірше — онкологія. Адже гранітний пил шкідливий для здоров’я.

Крім того, все в домівках вкривається пилом, випраний одяг вивісити на вулицю неможливо. Через постійний рух перевантажених фур в будинках відчувається вібрація, а як наслідок — тріщини.

Що стосується самого мосту, на власні очі можна побачити, який шлях доводиться долати жителям, щоб перейти. У річці валяються частини конструкцій.

Огорожа є лише з одного боку. З іншого людям доводиться йти, ризикуючи впасти в річку, адже по-іншому не завжди вдається подолати шлях.

Місцеві розповідають, що одного разу з мосту впала дитина. Пощастило, що скотилася зі схилу, а не потрапила на камінні конструкції у воді.

Варто додати, що ще у жовтні 2017 року у Службі автодоріг Миколаївщини, а саме тодішній очільник Сергій Ткаченко, говорили про те, що проект на Возсіятський міст поданий на переробку. У лютому 2018 року замість Ткаченка в.о. начальника САД Андрій Кристенко знов запевняв, що проект є, але він корегується.

5 липня 2018 року черговий очільник САД Андрій Максименко заявив, що експертиза по мосту буде незабаром готова.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top