Горячее 09 сентября 2018

На Єланеччину запросили Гройсмана подивитися на результат дорожніх реформ на трасі Н-14

Єланецька райрада збирається на позачергову сесію, щоб звернутися до Кабміну щодо того, щоб кошти з ремонту траси Н-14 «Миколаїв-Кропивницький», яка перебуває у жахливому стані, не забирали. На засідання запрошують керівництво області та прем’єра Володимира Гройсмана, щоб він побачив результат дорожніх реформ на Єланеччині. Про це написав у «Фейсбуці» голова Єланецької райради Василь Богданцев.

Нагадаємо, уряд зняв з ремонту доріг на Миколаїщині 98 млн грн. Однією з причин стало те, що Служба автодоріг області вчасно не провела тендери на капремонт траси Н-14 на Єланеччині, та роботи ще не почалися.

Миколаївська облрада з другої спроби підтримали звернення до уряду, щоб гроші в області не забирали, зокрема з траси Н-14. «Наш край» звинуватив Укравтодор та Мінінфраструктури у зриві фінансування.

Також стало відомо, що 200 млн з траси Н-14 «перекинули» на Н-11, а на трасу «Миколаїв-Кропивницький» залишили лише 500 тисяч.

Богданцев зазначає, що у єланчан уряд забирає останню надію на ремонт, якого давно чекали. Він акцентує, що люди живуть у жахливих умовах у населенних пунктах, де проходить траса.

«Шановний очільник уряду, а чи знаєте ви ще одну дорогу національного значення, яка є в гіршому стані, ніж Н-14 на Миколаївщині? Чи змогли б ви жити в тих нелюдських умовах, на які ви прирікаєте своїм рішенням жителів сіл, що розміщені на цій дорозі? Чи відомо вам, що саме цією дорогою іде найбільший транспортний потік із зерном зі всієї України до портів, які наповнюють державний бюджет, який ви так «справедливо» по відношенню до Миколаївщини та Єланеччини перерозподіляєте?», — написав Богданцев.

Він нагадав, що Єланецька райрада багаторазово зверталася до вищих органів влади з питання стану доріг. Ті давали відповіді, що все іде за планом — тендери, проекти, експертизи. Але потім отримали такий «сюрприз» від уряду.

«І ось, коли вже вийшли на «фінішну пряму», отримали «сюрприз» від уряду. Уряд ніяк не відреагував на рішення Миколаївської обласної ради від 7 вересня 2018 року, де депутати обласної ради звернулися щодо скасування рішення про перерозподіл коштів на ремонт доріг, це дуже яскрава демонстрація того, як чують місцеву владу в уряді», — додав Богданцев.

Разом з тим, інформацію про використання коштів від «Укравтодору» він назвав маніпуляцією, адже частина тендерів проведена. Нагадаємо, що на дві ділянки траси Н-14 визначили переможців тендерів.

«Крім того, інформація щодо використання коштів подана маніпулятивно, адже на ті кошти, що планується перерозподілити, є проведені закупівлі і підписані договори, але всіх переконують в тому, що вони не освоєні… Так дайте шанс!!! Врешті решт розберіться з Укравтодором, хто і чим там займається!», — акцентує голова райради.

Єланецька райрада збирається завтра, 10 вересня, у селі Возсіятське на позачергову сесію, щоб в черговий раз звернутися до Кабміну стосовно недопущення зменшення фінансування на ремонт доріг. Запрошують туди і прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

«На засідання сесії запрошуємо керівництво і депутатів обласної ради, щоб побачили всі дорожні жахіття, які не бачить уряд! Шановний прем’єр-міністре, громада Єланеччини дуже хоче, щоб ви у своєму щільному графіку знайшли час та на свої очі побачили результати ваших дорожніх реформ на дорогах Єланеччини», — резюмував Богданцев.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top