Новости 28 августа 2018

У Єланці з другої спроби планують закупити обладнання для лінгафонних кабінетів для школи та гімназії

Відділ освіти, молоді та спорту Єланецької райдержадміністрації повторно оголосив тендер на закупівлю обладнання для лінгафонного кабінету. Перший скасували через помилку у коді предмета закупівлі. Очікувана вартість — 454 500 грн. Про це йдеться у тендері в системі публічних закупівель «Прозорро».

Так, перші торги на закупівлю лінгафонного кабінету, який скасували, завершли 20 серпня. А строк поставки товарів був до 30 вересня.

Згідно з тендерною документацією, для Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів планували закупити обладнання на 15 учнівських місць і викладача. Це комп’ютер вчителя, 15 ноутбуків з програмним забезпеченням, 16 гарнітур Trust USB Headset (навушники з мікрофоном), маршрутизатор Wi-Fi, мережевий комутатор, 16 мишок, 1 акустична система, монтажне обладнання, 5 столів прямих для двох учнів, три — для одного учня, два кутових — для 1 учня, 1 стіл для викладача.

Для Єланецької гуманітарної гімназії дещо інший склад лінгафонного кабінету. Розрахований він на 10 учнів та 1 викладача. Планували купити: 1 комп’ютер та гарнітуру — навушники з мікрофоном для учителя, 10 мультимедійних планшетів з можливістю відтворення аудіо- та відеоінформації на учнівському пульті, 10 навушників, монтажне обладнання, мультимедійний проектор, принтер, акустичну систему та ліцензійне обладнання.

Пропозиції подали ФОП Павловська Світлана — 450 000 грн, а також ФОП Світлишин Олександр Юрійович — 454 500 грн. Переможцем, судячи з протоколу розкриття, збиралися оголосити ФОП Павловська Світлана.

Проте 20 серпня торги скасували. Причиною вказали те, що був вказаний неправильний код предмета закупівлі. Помилка полягає лише в одній цифрі.

Таким чином, тендер знов оголосили. Аукціон має розпочатися 10 вересня, тобто вже після старту навчального року. А строк поставки обладнання ставлять 31 жовтня.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top