Горячее 23 августа 2018

У Єланці занепокоєні, що на посаду директора ринку «Центральний» хочуть протягнути нинішнього т.в.о. керівника

Вчора, 22 серпня, у Єланці відбувся перший етап конкурсу на посаду директора КП «Єланецький селищний ринок «Центральний». Його проведення не анонсувалося, а члени комісії не хотіли чути від деяких претендентів на посаду про реальний стан речей на ринку. Як стало відомо «Єланецьким новинам» з власним джерел, є підозри, що протягнути на посаду хочуть нинішнього т.в.о., який працює за принципами старого керівництва.

Нагадаємо, що колишній керівник — Валерій Браіло — очолював комунальне підприємство майже 20 років, при чому конкурс на посаду не був проведений. Лише у травні 2018 року селищна рада оголосила конкурс та був призначений тимчасово виконуючий обов’язки директора ринку — Сергій Кравчук.

Як повідомив співбесідник видання, Кравчук, як і попередній керівник, продовжив збирати додаткові кошти з підприємців, а їх близько 50, на так зване утримання торгових місць, хоч це вже входить в укладений договір про оренду. Підприємці мають утримувати цю територію в належному санітарно-технічному та протипожежному стані. Розмір платні залежить від території торгового місця та коливаються від 45 до 120 грн. У місяць сума добігає з усіх підприємців до 4500 грн. Додаткові угоди щодо стягнення цих коштів не укладалися.

Незважаючи на те, що підприємці сплачують орендну плату та додаткові кошти «на утримання торгових місць», ринок у занедбаному стані. Траву вчасно не косять, тому вона перетворюється на сухостій.

Майданчик для сміття на ринку ледве огороджений провислою сіткою

Як стало відомо «Єланецьким новинам» з власних джерел, перший етап конкурсу відбувся 22 серпня. На офіційному сайті о розділі «Оголошення» немає інформації про засідання, як і у розділі «Новини». Остання новина про Єланець датується 27 червня — «На крилах випускного балу».

На посаду претендували три кандидати, зокрема нинішній т.в.о.ринку Сергій Кравчук, а також Володимир Баранець та Людмила Орел-Соколова. Члени конкурсної комісії віддали перевагу Кравчуку — 9 голосів. Як повідомило джерело, коли Орел-Соколова хотіла проаналізувати сьогоднішній стан розвитку ринку та перспективи, то комісія відмовилася її слухати, посилаючись на те, що все і так відомо. Вона отримала 1 голос, Баранець — 6.

Таким чином, у другий тур, який має відбутися на сесії селищної ради, пройшли Кравчук та Баранець.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top