Новости 14 августа 2018

Єланецький відділ освіти все ж таки оголосив переможцем фірму, яка двічі плутала моделі принтерів

Після того, як відділ освіти Єланецької РДА скасував перемогу ФОП «Волошинова» щодо закупівлі ноутбуків та «трійок» принтерів для шкіл району, відбулися чергові зміни у тендері. Про це йдеться у системі публічних закупівель «Прозорро».

Нагадаємо, постачальник «ФОП «Волошинова» був оголошений відділом освіти Єланецької РДА переможцем. Але після скарги іншого учасника торгів виявилося, що ФОП збирається поставити не принтери-«трійки», як було визначено у техзавданні, а звичайні принтери. При тому, що з другої спроби змінили модель, пославшись на технічну помилку, але знов вказали не ту.

Відділ освіти скасував результати тендеру, але ФОП знов подав чергове пояснення. Зокрема вказується, що мали поставити «трійки», а знов помилково вказали не ту модель.

«Виконуючи технічне завдання, учасник ФОП Волошинова О.О. мала на меті поставити пристрій багатофункціональний (принтер-сканер-копір), кольоровий який відповідав вимогам до предмету закупівлі, ноутбук та ламінатор у кількості та якості визначеним цим додатком. Учасник у складі своєї пропозиції помилково вказала, що Epson L120 – є багатофункціональним пристроєм, не перевіривши його технічні параметри на сайті виробника. Учасник ФОП Волошинова О.О., розуміє відповідальність перед замовником та визнає свою технічну помилку, гарантує поставити багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір), а саме Epson L382 Фабрика друку (C11CF43401), технічні параметри, якого повністю відповідають технічному завданню, для підтвердження надаю посилання на сайт виробника», — пише підприємець.

9 серпня відділ освіти скасував своє попереднє рішення та знов оголосив ФОП «Волошинова О.О.» переможцем.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top