Новости 07 августа 2018

Єланчанина визнали винним у викраденні курки, але не покарали

Єланецький районний суд 1 серпня з’ясовував, чи дійсно вкрав курку безробітний житель Єланця. Хоч його визнали винним, покарання він уникнув. Про це йдеться в постанові суду.

Так, 25 квітня близько 13 години у Єланці по вул. Партизанській було викрадено курку, що коштує 120 грн. Чоловік вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 51 КУпАП — дрібне викрадення чужого майна шляхом крадіжки, шахрайства, привласнення чи розтрати, що тягне за собою накладення штрафу від 10 до 30 неоподатковуваних мінімумів або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адмінарешт на строк від п’яти до десяти діб.

Чоловік не визнав себе винним. Протокол, письмові пояснення шести осіб та інші матеріали справи дали суду підстави вважати, що докази є достовірними. Таким чином, чоловік був визнаний винним у дрібному викраденні чужого майна шляхом крадіжки. Проте адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше трьох місяців з дня вчинення правопорушення.

Оскільки крадіжка була вчинена 25 квітня, строк притягнення до адміністративної відповідальності закінчився. Чоловіка визнали винним, але провадження закрили та не наклали на нього адміністративне стягнення.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top