Горячее 08 августа 2018

На Єланеччині ледь на закупили не ту техніку для початкової школи: переможець торгів хотів продати інші принтери

Відділ освіти, молоді та спорту Єланецької РДА провів тендер на закупівлю ноутбуків, принтеру зі сканером та ксероксом, а також ламінатори з витратними матеріалами для початкової школи. Спочатку чиновники оголосили переможця, але після скарги другого учасника торгів результати скасували, адже переможець хотів продати не ту техніку. Про це йдеться у системі публічних закупівель «Прозорро». 

Очікувана вартість робіт становила 143 494 грн. Відділ освіти мав закупити 14 ноутбуків, три «трійки» — принтер-сканер-копір, два ламінатори. Поставити їх мали до 31 серпня.

Між навчальними закладами сільских рад мали розподілити по одному ноутбуку, лише Єланець мав їх отримати три. Принтери — у Єланець, с. Возсіятське та с. Малоукраїнка, ламінатори — у Єланець та Возсіятське.

Згідно з протоколом розкриття 24 липня, участь в тендері взяли дві фірми — ТОВ Сантарекс вийшло з пропозицією 121 488 грн, ФОП «Волошинова Олена Олександрівна» — 141 100 грн. Учасники не змінювали пропозиції на аукціоні.

30 липня пропозицію «Сантарекс» було відхилено, а переможцем оголосили ФОП «Волошинова», а 3 серпня опубліковано повідомлення про намір укласти з останнім угоду.

Але 3 серпня «Сантарекс» подав скаргу. Так, директор фірми зазначає, що переможець пропонує пристрій Epson L120 , який є звичайним принтером, а не «трійкою», крім того запропонований ноутбук, згідно з сайтом виробника програмного забезпечення Windows 10 Home, не має підтримки роботи у локальній обчислювальній мережі з доменною організацією.

Відділ освіти опублікував відповідь ФОПа, що сталася технічна помилка та вказали не ту модель принтера, а поставлять саме «трійку».

Проте на сайті виробника вказана модель — Epson L312 — також не відповідає вимогам, оскільки є не «трійкою», а звичайним принтером.

7 серпня відділ освіти все ж таки скасував результати тендеру та пропозицію ФОПа відхилив.

У протоколі йдеться про те, що другий запропонований прилад також є звичайним принтером, а не «трійкою».

Проте ФОП на цьому не зупинився і вже сьогодні, 8 серпня, просить відділ освіти переглянути рішення та гарантує поставити все ж таки «трійку». Свої дії пояснює черговою помилкою. Рішення ще не прийнято.

«Вам був надісланий лист пояснення з принтером L312 — це помилка. Гарантую поставити саме Багатофункціональний пристрій Epson L382. Учасник ФОП Волошинова О.О. має досвід співпраці з державними установами, підписано та виконано 214 договора. Це неприємний збіг обставин та помилок. Гарантую, що ви отримуєте саме той товар, який вимагався документацією про закупівлю», — йдеться в повідомленні.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top