Горячее 02 августа 2018

Учасник АТО з Єланеччини, який зберігав арсенал зброї та наркотики, перебуватиме рік на іспитовому терміні

39-річний житель села Кам’янка Єланецького району, що обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів, незаконним поводженням з бойовими припасами, вибуховими речовинами та носінням, ремонтом  холодної зброї без передбаченого законом дозволу, отримав покарання у вигляді 3,5 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Нагадаємо, що 15 травня на території Маложенівської сільради проводилися обшуки в учасника АТО. В нього знайшли аресенал зброї та наркотики. Поліції він розповів, що привіз зброю із зони АТО та зберігав на випадок самозахисту.

Державне обвинувачення підтримала Вознесенська місцева прокуратура. Як повідомляється, під час обшуків у нього вилучили 72 патрони, пластичну вибухову речовину масою 2,27 гр та 27,38 гр, підривальні пристрої мінних механічних підривачів миттєвої дії МУВ, два запали МД-5М, стрічковий двоосновний нітроцелюлозний (бездимний) порох, холодну зброю, а також 42 гр особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу.

«Як пояснив сам обвинувачений, все це він зберігав для особистого захисту та вживання», — зазначили в прокуратурі.

Його дії кваліфіковані за ч. 1 та ч.2 ст. 263 КК України, тобто носіння, зберігання, придбання бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу, а також носіння, ремонт холодної зброї без передбаченого законом дозволу та ч. 1 ст. 309 КК України –  незаконне виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту.

«З урахуванням особи обвинуваченого, який вперше вчинив злочини та  щиро розкаявся, 31 липня 2018 року вироком суду його визнано винним у вчиненні інкримінованих злочинів та призначено покарання у вигляді 3 років 6 місяців позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік», — йдеться в повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top