Горячее

На багатостраждальній дорозі «Єланець — Півні» збираються зробити поточний дрібний ремонт за майже 9 млн грн

284

Управління інфраструктури Миколаївської ОДА 19 липня оголосило тендер на поточний дрібний ремонт дороги загального користування місцевого значення О-151002 (Єланець — Півні) — Ольгопіль км 0+000 — км 23+700. Очікувана вартість робіт — 3 997 306 грн. Про це йдеться у системі публічних закупівель «Прозорро», повідомляють «Єланецькі новини».

Аукціон має розпочатися 10 серпня. Завершити роботи мають до 30 жовтня. Серед умов — виконання робіт на одній половині проїзної частини дороги, з рухом транспорту по другій половині з інтенсивністю менше 150 автомобілів за добу.

Нагадаємо, з 1 січня місцеві дороги передані на баланс управління інфраструктури Миколаївської ОДА. Цього року протягом декількох місяців діти не могли приїхати з Півнів до школи, оскільки дорога була або розмитою, або в замерзлих коліях, які не міг подолати шкільний автобус. Лише навесні діти змогли піти до школи, і не тому що дорогу відремонтували, а оскільки вона просто висохла. 

Варто додати, що Єланецькій селищній раді управління інфраструктури надавало відповідь, що дорогу «Єланець-Півні» планують відремонтувати у липні-серпні.

 

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости