Новости 30 июля 2018

Нова українська школа: на Єланеччині планують закупити за 200 тис. грн комплекти меблів для першокласників

Відділ освіти, молоді та спорту Єланецької райдержадміністрації оголосив тендер на закупівлю меблів для початкових класів району, які будуть навчатися за концепцією «Нова українська школа». Очікувана вартість — 214 678 грн. Про це йдеться у системі публічних закупівель «Прозорро», повідомляють «Єланецькі новини».

Варто додати, що меблі мають надати до 31 жовтня, коли початок навчального року — 1 вересня.

За 214 тисяч гривень планують купити 11 комлпектів —  по 155 парт та стільців — та 1 комплект шаф. Згідно з тендерною документацією, столи мають бути одномісними, антисколіозними, з полицею та підставкою для підручника. І стільці, і парти мають регулюватися по висоті.

Комплект шафи замовляють один. В нього мають входити модус (1 шт), осередок художньо-творчої діяльності з пластиковими контейнерами (тумба, 1 шт), фафа для одягу (2 шт), шафа для зберігання дидактичного матеріалу з пластиковими ящиками (1 шт), стінка дитяча з пластиковими ящиками (3 шт).

Меблі закупаються для 12 навчальних закладів району — Єланецької, Возсіятської, Великосербулівської, Калинівської, Куйбишевської, Маложенівської, Малоукраїнської, Нововасилівської, Новоолександрівської,  Ольгопольської, Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Водяно-Лоринської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Учасники можуть подати свої пропозиції до 3 серпня, а аукціон проведуть 6 серпня.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top