Горячее 18 июля 2018

У Єланці та ще 10 селах ввели карантин через скажену лисицю

Тепер не тільки у Нововасилівці, а з 18 липня й на території Єланця та прилеглій території в радіусі 10 км запровадять карантин через сказ. Рішення ухвалили сьогодні на засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Єланецькій райдержадміністрації.

Нагадаємо, що через сказ кота у с. Нововасилівка та 10-кілометровій зоні — с. Іванівка, с. Федоромихайлівка, с. Малодворянка на Єланеччині— оголосили карантин з 9 липня. Чоловіку, якого вкусив скажений кіт, зробили щеплення. 

Начальник Єланецького міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області Андрій Соколов зазначив на засіданні, що 15 липня на окраїні смт Єланець, а саме біля річки, жителі вбили лисицю, яка бігала вздовж берега і поводила себе агресивно.

Спеціалісти Єланецької районної державної лікарні ветеринарної медицини провели епізоотичне обстеження місцевості і відбір біоматеріалу для дослідження в Миколаївській державній лабораторії ДПСС на сказ.

Труп тварини спалили, на місці, де він лежав, провели дезінфекцію. Зазначається, що контакту лисиці з людьми або іншими тваринами не помічено. Всім тваринам, що були неподалік на пасовищі, зробили щеплення проти сказу.

«17 липня отримано експертизу Миколаївської державної лабораторії  ДПСС: за результатами вірусологічного дослідження встановлено діагноз – сказ», — йдеться в повідомленні.

За результатами обговорення комісія вирішила запровадити карантинні обмеження на території смт Єланець та прилеглій території в радіусі 10 км з 18 липня. Це — смт Єланець, с. Братолюбівка, с. Велідарівка, с. Крутоярка, с. Михайлівка, с. Ясногородка, с. Калинівка, с. Кам’янка, с. Веселий Поділ,  с. Малоукраїнка, с. Дружелюбівка.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top