Новости 25 июня 2018

Єланецькі одинадцятикласники відсвяткували випускні [ФОТО]

У Єланці минулого тижня 12 випускників ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також 17 випускників гуманітарної гімназії отримали атестати про повну загальну середню освіту. Про це повідомляється на сайті райради. 

Із завершенням школи учнів привітало керівництво району та селища, побажавши успіхів на наполегливості.

За креативність, неординарність, високий рівень культури, свідомості та патріотизму, пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді та з нагоди свята вручення атестатів почесними грамотами Єланецької райради та Єланецької райдержадміністрації нагородили учнів 11 класу Єланецької ЗОШ: Ігоря Бутова, В’ячеслава Гололобова, Віталія Мартинюка, Нору Мирненко, Євгена Худяєва, Олега Циганка.

Також відзначили випускний «Гімназійне сузір’я» учні гуманітарної гімназії. Четверо випускників отримали атестати з відзнаками.

За активну участь у громадському житті гімназії, розробці міжнародних проектів у рамках програм Єврокомісії еTwinning і «GoCamp After School», підвищення позитивного іміджу закладу, креативність, творчість, неординарність, неодноразові перемоги в предметних олімпіадах, конкурсах різних рівнів та з нагоди свята вручення атестатів всі гімназисти були відзначені почесними грамотами райради, райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, селищної ради.

Після урочистої частини влаштували святкову програму «Гімназійне сузір’я», підготовлену гімназистами та батьківським колективом.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top