Новости 21 июня 2018

Тендер на капремонт траси Н-14 у с. Водяно-Лорино оголосять у разі перерозподілу коштів Кабміном

Строк подання пропозицій на ремонт траси Н-14 на Єланеччині, а отже і дату початку аукціону змінили, тому що були внесені зміни до тендерної документації. Оголошені тендери стосуються ділянок у Возсіятському і між цим селом та Водяно-Лориним. Про це йдеться у відповіді Служби автодоріг Миколаївської області на журналістський запит.

Нагадаємо, аукціон щодо капремонту троьох ділянок траси Н-14 на Єланеччині мав початися 5 червня, але його перенесли на 2 липня. Тим часом у Возсіятське приїжджають підприємці, які «приглядаються» для розташування «бетонного» заводу.

Служба автодоріг пояснила зміну дати аукціону тим, що 1 червня було внесено зміни до тендерної документації на закупівлю послуг з капремонту автомобільної дороги державного значення Н-14 «Олександрівка — Кропивницький -Миколаїв». Мова йде про три ділянки. Внесли зміни, що стосуються визначення умов забезпечення тендерної пропозиції та умов надання підтвердження досвіду виконання аналогічного договору у новій редакції. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій посунувся з 4 червня до 27 червня.

Що стосується експертизи проектної документації, через що виникли затримки, то, як зазначили у САД, вона перебуває на завершальній стадії.

«Проектна документація на виконання робіт: «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв», км 161+204 — км 162+331, км 162+338 — км 165+000, км 165+000 — км 172+000″, знаходиться на завершальній стадії експертизи», — йдеться у відповіді.

Зазначені ділянки, на які оголошено тендери, розташовані у межах с. Возсіятське, між Возсіятським та Водяно-Лориним. Таким чином, поки тендери на ремонт дороги у Водяно-Лорино не оголошені, а «світить» це у разі перерозподілу коштів Кабміном.

«Службою планується оголосити тендер на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 «Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв», км 172+000 — км 175+000 (територія села Водяно-Лорино Єланецького району Миколаївської області) після перерозподілу коштів Кабінетом Міністрів України», — зазначили у САД.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top