Новости 19 июня 2018

Діти з Великосербулівки взяли участь в екоквесті на атомній електростанції [ФОТО]

Нову екологічну гру — екоквест — провели в інформаційному центрі Южно-Української АЕС. Її учасниками стали вихованці літнього табору Великосербулівської школи Єланецького району. Про це повідомляє прес-служба ЮУАЕС.

Пізнавальна та цікава пригода відбулася минулого тижня в рамках проекту «АЕС відкрита дітям». Діти дивилися мультфільми та відеоролики на тему екології, розв’язували нескладні інтелектуальні задачі, побували на пристанційному майданчику ЮУАЕС, відвідали історичний музей на меморіальному комплексі Южноукраїнська і з його оглядового майданчика подивилися на пороги Південного Бугу.

«Новий тематичний екоквест допомагає підліткам краще зрозуміти свою роль у екології, формує екологічну культуру і не залишає байдужими до проблем довкілля, — коментує фахівець управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУАЕС Світлана Дідик. – Під час гри діти отримують корисну інформацію про екологічну ситуацію в світі, Україні та, зокрема, на території, де розташований Южно-Український енергокомплекс. Вони дізнаються про те, що атомна станція постійно моніторить стан довкілля, а її працівники беруть участь у різних екологічних заходах. Особливе місце в перебігу бесіди зі школярами приділяється проблемі утилізації сміття, і було приємно, що нашу інформацію вони сприймають позитивно».

Екологічна подорож учасників літнього табору Великосербулівської школи тривала близько п’яти годин. У процесі гри діти виявили винахідливість, гарні знання з екології та роботи Южно-Українського енергокомплексу.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top