Новости 14 июня 2018

Екс-бухгалтерці Єланецького центру соціальних служб обмежили волю на рік за привласнення 20 тис. грн

Єланецький відділ Вознесенської місцевої прокуратури повністю довів у суді вину вже колишнього бухгалтера Єланецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у вчиненні корупційного злочину. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що, будучи посадовою особою та зловживаючи своїм службовим становищем, у період з листопада 2015 по жовтень 2016 років, при нарахуванні та виплаті заробітної плати, в тому числі премій, матеріальних допомог на оздоровлення, відпускних шляхом складання та видачі завідомо неправдивих офіційних документів бухгалтер привласнила близько 20 тис. грн, чим спричинила місцевому бюджету  збитки на вказану суму.

Завдані бюджету збитки відшкодовано в повному обсязі.

«Її дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 КК України – привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, та ч. 1 ст. 366 КК України – складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів», — йдеться в повідомленні.

Суд підтримав позицію прокурора та зазначену особу засудив до реальної міри покарання у вигляді 1 року 1 місяця обмеження волі з позбавленням права обіймати посади з веденням бухгалтерського обліку строком на 1 рік 1 місяць.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top