Новости 13 июня 2018

На Єланеччині у чоловіка вилучили 330 кущів коноплі, яку він вирощував «для лікування суглобів»

Оперативниками Єланецького відділення поліції була отримана інформація про те, що мешканець одного з сіл району на своїй присадибній ділянці вирощує заборонене наркозілля. Про це повідомила прес-служба поліції.

У ході перевірки інформація підтвердилась, а отримавши дозвіл суду на обшук, правоохоронці вирушили до домоволодіння зловмисника.

Єланецькі поліцейські провели санкціонований обшук території домогосподарства 43-річного місцевого мешканця, та на присадибній ділянці виявили і вилучили 330 рослин коноплі.

«Власник нарковмісних рослин запевняв поліцейських, що вирощує наркорослини виключно для власного вживання, мовляв, таким чином утихомирює біль суглобів», — повідомили поліцейські.

Вилучене направлено на дослідження до Миколаївського НДЕКЦ МВС України. В рамках кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч.1 ст.310 КК України, триває розслідування. Очікуються результати експертизи, за висновком якої слідчі зможуть перекваліфікувати вказаний факт на ч.2 ст.310 КК України «Незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель», що карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top