Новости 11 июня 2018

Зловмисника, який викрав з Возсіятського будинку культури техніку та алкоголь, мають примусово доставити в суд

Єланецький районний суд дозволив затримати для приводу на засідання чоловіка, який ще рік тому здійснив крадіжку з Возсіятського будинку культури. Окрім техники, він з «напарником» викрав алкоголь, всього завдавши збитків понад 25 тис. грн. Про це йдеться в ухвалі суду.

Слідчий клопотав про надання дозволу на затримання з метою приводу чоловіка. Йому мають обрати запобіжний захід: правоохоронці клопочуть про тримання його під вартою. Мова йде про події минулого року: в ніч 13 на 14 березня дві особи проникли до будинку культури у с. Возсіятське, пошкодивши двері, та заволоділи майном. Згідно з ухвалою суду, це була праска вартістю 470 гривень, проектор — 8800 грн, ноутбук — 7000 гривень, дві радіосистеми — 5 800 грн, кошти в розмірі 500 гривень, ударна дрель — 975 гривень, DVD-програвач- 1151 грн, будівельний шпатель — 200 гривень.

Крім того, зловмисники викрали алкогольні напої: дві пляшки шампанського «Советское» загальною вартістю 140 гривень, дві пляшки вина «Франческа» — 90 гривень, одну пляшку  вина «Кагор» — 45 гривень, одну пляшку горілки «Воздух» — 73 грн. Викравши все, правопорушники зникли. Возсіятській сільській раді завдали матеріальний збиток на загальну суму 25 244 грн.

Чоловік, який підозрюється у вчиненні крадіжки, не працює і не має постійного місця проживання. Він неодноразово був судимий за крадіжки, грабіж, розбій, незаконне поводження зі зброєю, втечу зі спеціалізованого лікувального закладу, підроблення докуменів, в тому числі в Кіровоградській області.

9 листопада 2017 року зловмисникові повідомили про підозру. 28 листопада ухвалою слідчого судді Єланецького районного суду надано дозвіл на затримання чоловіка з метою його приводу до суду , щоб розглянути клопотання про обрання запобіжного заходу. Строк дії ухвали був 6 місяців.

Проте півроку потому слідчий просив надати знов дозвіл для приводу чоловіка: він переховується від слідства. Суд ухвалив надати дозвіл на затримання чоловіка для приводу його в суд. Строк дії нової ухвали — ще шість місяців.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top