Горячее 08 июня 2018

Підприємці знов придивлялися до Возсіятського, щоб побудувати бетонний завод

У с. Возсіятське на Єланеччині продовжують приїжджати люди, які розглядають можливість побудувати завод з виробництва бетону в селі. Це стосується планів, які досі нереалізовані, з капремонту траси Н-14, що мають виконати в бетоні. Про це повідомляють «Єланецькі новини».

Нагадаємо, у березні голова Возсіятської сільської ради Микола Кузнєцов говорив, що до нього зверталися «люди з Одеси» з наміром будувати бетонний завод в селі. На сьогодні, 8 червня, аукціон з капремонту траси Н-14 перенесли на 2 липня.

У коментарі «Єланецьким новинам» сільський голова зазначив, що скарг до нього не надходило, але серед людей вже є розмови, що транспорт відмовляється ходити в село, оскільки дороги немає.

«Один напрямок залишився. Пишемо, говоримо, нічого не змінюється», — зазначив Кузнєцов.

Поки проводяться тендери і експертизи проекту, в село знов приїжджали люди, які мають намір поставити завод у Возсіятському, придивляються до місцевості.

«В мене були хлопці, які завод хочуть поставити у Возсіятському… Часто їздять. Думають, що виграють тендер, перевіряють, як поставити завод, чи є така можливість», — розповів сільський голова.

При чому підприємці були вже не одеські, як раніше. Від тих не було звісток. Сільский голова має надію, якщо вже кажуть про намір встановлення заводу, то ремонт все ж таки буде.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top