Новости 04 июня 2018

У Єланці оштрафували чоловіка, який напідпитку керував авто з маленькою дитиною та кидався на поліцейських

У Єланці оштрафували водія на 10 тис. грн за керування авто у стані алкогольного сп’яніння. Як встановили на суді, разом з ним в авто перебувала маленька дитина. Але чоловік відмовлявся проходити огляд, коли його зупинила поліція. Про це йдеться в постанові Єланецького райсуду.

Так, 23 квітня о 13 годині у Єланці по вул. Соборній біля буд. 148-В водій керував авто з явними ознаками алкогольного сп’яніння — запахом алкоголю з порожнини рота, нестійкою ходою, млявістю мовлення. Від проходження огляду за допомогою «Драгеру» на місці зупинки та в медзакладі він відмовився у присутності двох свідків. Цим він порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху, за що передбачена відповідальність за ч. 1 ст. 130 КУпАП. В суді чоловік винним себе у вчиненні адміністративного правопорушення не визнав та заперечував, що керував авто у стані алкогольного сп’яніння.

У суді зазначають, що вина у вчиненні адмінправопорушення підтверджується доказами: протоколом, поясненнями свідка на інспектора поліції Антонюком. Так, дільничий офіцер поліції Єланецького ВП пояснив, що він разом з інспектором Бондаренко на службовому авто здійснювали профілактичне патрулювання для виявлення адмінправопорушень у Єланці. Під час патрулювання черговий відділку поліції повідомив, що невстановлена особа керує автомобілем ВАЗ-2106 в стані алкогольного сп’яніння.

Поліція зупинила авто під керуванням чоловіка, який мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Крім того, зазначається, що поряд з ним на передньому сидінні сиділа дитина віком близько 4-х років.

«Після зупинки чоловік став погрожувати і намагався нанести удар працівнику поліції. На пропозицію пройти огляд на стан сп’яніння на місці зупинки та в медичному закладі відмовився в присутності двох свідків. Одночасно на чоловіка складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 126 КУпАП, оскільки останній не мав при собі посвідчення водія категорії «В», в подальшому у відношенні якого винесено постанову», — йдеться в постанові суду.

Свідок повідомив, що він бачив, як водій на автомобілі зупинився біля гаражів будинку № 148 г на вулиці Соборній. В цей час останній перебував в стані алкогольного сп’яніння, а разом з ним в автомобілі була малолітня дитина. Коли водія зупинила поліція та запропонувала пройти огляд, чоловік відмовився, лаявся, намагався вчинити бійку, поводив себе агресивно.

В результаті суд постановив визнати чоловіка винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП. Його оштрафували на 10 200 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік. Крім того, з чоловіка стягнули на користь держави судовий збір в розмірі 352 грн 40 коп.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top