Горячее 31 мая 2018

Ремонт траси Н-14 на Миколаївщині коштуватиме дорожче, ніж цієї ж дороги у Кіровоградській області

Ремонт кілометра скандально відомої траси «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв» у Кіровоградській області обходиться в 2,5 рази дешевше, ніж у Миколаївській. Про це пише видання «Весь Кіровоград».

Нагадаємо, аукціон з ремонту 7 км траси Н-14 на Єланеччині має відбутися 5 червня. Служба автодоріг Миколаївщини заявила орієнтовну вартість у 138,2 млн грн.

Видання повідомляє з посиланням на САД, що йдеться про ділянку між селами Возсіятське і Водяно-Лорине, яку водії називають найпроблемнішою на всій «убитій» трасі. Ще два оголошених миколаївськими дорожниками тендера – також на ремонт ділянок біля Возсіятського, протяжністю 2,6 і 1,1 км. Їх планують відремонтувати за 81,4 і 59,4 мільйона гривень відповідно.

Планують оголошувати ще один аукціон – на ремонт 3 км біля села Водяно-Лорине, але проведення ремонту на них, за словами прес-секретаря миколаївської САД Світлани Довженко, можливо тільки за умови додаткового фінансування.

«По термінах – складно спрогнозувати, коли завершиться тендерний процес», – також зазначає вона.

Видання підрахувало: якщо в Кіровоградській області ремонт кілометра коштує в середньому 11 з чвертю мільйонів, то в Миколаївській може обійтися у більш ніж 25 мільйонів.

1 Комментарий

  1. Вася

    02.06.2018 at 21:00

    Кто-то лавэ в карман положит и будет нормально жить.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top