Новости

У Єланецькому районі інтенсивно ведуться будівельні роботи по проекту реконструкції спортивного залу

466

У Єланецькому районі інтенсивно ведуться будівельні роботи по проекту «Реконструкція спортивного залу в смт. Єланець з впровадженням заходів з енергозбереження за адресою: Миколаївська область, смт. Єланець, вул. Карла Маркса, 99».

Проектом передбачено проведення реконструкції спортивного залу для створення дитячо-юнацької спортивної школи. В Єланецькому районі з 1996 року відсутня дитячо-юнацька спортивна школа. Статистичні дані свідчать про те, що на території Єланецького району щорічно проводиться понад 150 спортивно-масових заходів, у яких бере участь близько 10 тисяч осіб. У районі немає достатнього фінансового ресурсу для проведення реконструкції вищевказаного спортивного об’єкту. Однак вирішення даної проблеми, яка включена до Стратегії розвитку регіону, забезпечить ефективну реалізацію державної політики у сфері фізичної культури і спорту в Єланецькому районі.
wAY5n1sXewk
Цей проект було подано у 2015 році на розгляд до Міністерства регіонального розвитку та будівництва України та який успішно пройшов конкурсний відбір. На реалізацію проекту було виділено 1693900 грн. з державного бюджету та профінансовано 188 211 грн. у порядку співфінансування з районного бюджету.

_kiyczN9S_sанец

Станом на 15.12.2015 р. проведено утеплення зовнішніх стін будівлі, заміну дерев’яних віконних заповнень на металопластикові. За кошти Єланецької селищної ради (128 тис. грн.) завершено роботи по улаштуванню покрівлі спортивного залу. На даний час продовжуються роботи по облаштуванню системи опалення, внутрішніх та зовнішніх електричних мереж, системи водопостачання та водовідведення.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости