Горячее 20 мая 2018

У Єланці вирішили змінити директора комунального ринку, який працював без конкурсу 20 років

17 травня відбулася сесія Єланецької селищної ради. Зокрема йшлося про оголошення конкурсу на заміщення посади директора КП «Єланецький селищний ринок «Центральний». Варто додати, що колишній його керівник обіймав посаду майже 20 років. Про це повідомляють «Єланецькі новин».

На сайті селищної ради повідомляється, що на сесії затвердили склад конкурсної комісії з числа депутатів постійних комісій селищної ради з питань сільського господарства, землекористування, шляхового будівництва та благоустрою та з питань депутатської діяльності, законності і правопорядку.

Згідно рішення Єланецької селищної ради №5 від 17.05.2018 р. оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Єланецький селищний ринок «Центральний». Також опубліковано оголошення про початок конкурсу та вимоги до кандидатів.

Варто додати, що раніше посаду обіймав Валерій Браіло, причому роками без проведення конкурсу. Так, відповідно до відповіді на журналістський запит, комунальне підприємство було створено ще 26 листопада 2002 року. Але Браіло ж був призначений на посаду ще 20 травня 1998 року, тобто ще до того, як підприємство стало комунальним.

Станом на березень на КП працювало три особи. Причому, згідно з документом, оклад в них був нижче мінімальної зарплатні: і у директора, і у бухгалтера, і у старшого контролера — 1861, 5о грн.

З 1 січня 2017 року по 16 березня 2018 року надходження ринку становили 231 121 грн, а витрати — 218 278 грн. Тобто фінансовий результат становив всього лише 12 843 грн.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top