Новости 23 октября 2018

На Єланеччині більша кількість пожеж у житловому секторі сталася через необережне поводження з вогнем [ФОТО]

Цього року на Єланеччині виникло 24 пожежі. Майже половина з них — у житловому секторі. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в Миколаївській області.

Рятувальники продовжують рейди у житловому секторі. Спілкуючись із господарями приватних домоволодінь, вони нагадують правила експлуатації електропобутових приладів, говорять про необхідність  підготовки обігрівальних приладів (печей та димарів) до опалювального сезону, акцентують увагу на забезпеченні батьками безпеки дітей.

22 жовтня співробітники 15 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області та фахівець Центру соціальних служб для сім’ї,  дітей  та молоді  відвідали родини, які мешкають у смт. Єланець.

«На території Єланецького району в поточному році виникло 24 пожежі, 11 з них — у житловому секторі. В свою чергу, це призвело до загибелі 1 людини. Найбільша кількість — через необережне поводження з вогнем — 17, і це саме людський фактор» — зазначив співробітник ДСНС.

В кожній оселі рятувальники залишили профілактичні листівки та нагадали екстрений номер телефону Служби порятунку «101».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top