Горячее 14 мая 2018

У селищній раді відзвітували, що жителі Єланця, Братолюбівки та Велідарівки підтримують об’єднання району в одну громаду [ФОТО]

Минулого тижня, а саме 10 травня, у Єланці провели громадські обговорення щодо добровільного об’єднання в єдину громаду всього Єланецького району, ініційоване селищним головою Любов’ю Баденко. Про це подвідомляється на сайті селищної ради.

Нагадаємо, на сесії райради депутати та селищні голови влаштували гарячі дискусії щодо об’єднання, адже декілька сіл почали говорити, що хочуть відокремитися в громаду. 

Після цього у Єланці відбулося обговорення за участю сільських голів, керівництва району, підприємців, депутатів, де селищний голова Любов Баденко відстоювала об’єднання в одну громаду. Пропозицію підтримала, як повідомляє селищна рада, більшість.

Баденко у філії «Миколаїобленерго» повідомила учасникам зборів, що за перспективним планом об’єднання територіальних громад Миколаївської області на території Єланецького району передбачається створення однієї Єланецької селищної громади за принципом «один район – одна громада». Цей перспективний план був у 2015 році підтриманий районною радою.

Збори у Єланці

У обговоренні 10 травня взяли участь 53 жителя. За повідомленнями селищної ради, вони одноголосно висловилися підтримати об’єднання всього району в одну громаду.

Крім того, повідомляється, що 10 та 11 травня відбулися збори щодо об’єднання громад в селах Братолюбівка та Велідарівка.

«Мешканці сіл Братолюбівка та Велідарівка одноголосно підтримали ініціативу селищного голови щодо запрошення селищною радою всіх сільських рад району об’єднатися в одну громаду», — йдеться в повідомленні.

Скільки жителів взяли участь в обговоренні, не вказано.

Збори у Братолюбівці та Велідарівці

Крім того, повідомляється, що 14 травня Баденко «відгукнулася на запрошення Ольгопольського сільського голови Ольги Найсик та взяла участь у зборах громади села Ольгополь з питання децентралізації». Кількість учасників зборів знов не вказана.

«Любов Василівна запросила Ольгопольську громаду до об’єднання з Єланецькою селищною радою в об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в смт.Єланець. У своєму виступі вона зазначила, що громада і тільки громада, вправі вирішувати об’єднуватися їй чи ні. А тому закликала ольгопольчан зважено обміркувати всі пропозиції та прийняти виважене рішення», — йдеться в повідомленні.

Варто додати, що на сайті селищної ради немає оголошень про проведення зборів щодо об’єднання в одну горомаду. Останнім є оголошення про обговорення 11 травня минулого року щодо проблеми собак.

 

1 Комментарий

  1. Юрист

    14.05.2018 at 17:42

    10-20 людей,це не 2500 необхiдних для проведения загальних зборiв

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top