Новости 06 мая 2018

У Єланецькому аграрному ліцеї та гуртожитку зафіксували порушення пожежної безпеки

У Єланецькому професійному аграрному ліцеї та гуртожитку фахівці ДСНС провели позапланову перевірку щодо додержання вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки. За результатами перевірки виявили порушення. Про це йдеться у акті перевірки, яку проводив Єланецький районний сектор ДСНС.

Перевірка проводилася 11 квітня. Так, у сфері забезпечення пожежної безпеки ДСНСівці виявили, що приміщення ліцею та гуртожитку не обладнано системою протипожежного захисту. Дерев’яні елементи горищних покритів корпусів ліцею не оброблені засобами вогнезахисту. У гуртожитку шляхи евакуації не забезпечені евакуаційним освітленням, а пожежні крани — пожежними рукавами. На його територіх не проведено ремонт пожежного водоймища.

Територію ліцею не забезпечено протипожежним водопостачанням та пожежним водоймищем. У коридорі на першому поверсі облицювання виконано з матеріалів, на які відсутні дані щодо показників горючості.

Крім того, будівлі ангару, лабораторії та спортазали не обладнанні пристроєм захисту від прямих уражень блискавкою та вторинних її проявів. У приміщення електрощитової навчального корпусу не влаштовано протипожежні двері.

Для будівлі гаражу не визначено категорію щодо вибухопожежної та пожежної безпеки. На пожежних щитах не вказано порядковий номер та телефон для виклику пожежно-рятувального підрозділу. Біля їдальні на шляхах евакуації не розміщено знаки безпеки. У приміщенні лабораторії пожежний щит не доукомплектований відром, гаком та лопатою. Їх же, а також сокири не вистачає на пожежному щиті у гуртожитку.

У сфері забезпечення техногенної безпеки не проведено ідентифікацю потенційної небезпеки об’єкта з урахуванням всіх джерел небезпеки. Крім того, не проводилася перевірка протигазів, чи придатні вони.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top