Новости 26 апреля 2018

Вогнеборці показали свою техніку студентам Єланецького аграрного ліцею [ФОТО]

Протягом 25-26 квітня рятувальники Миколаївщини  проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу в освітніх закладах області. Так, співробітники 15 Державної пожежно-рятувальної частини зустріли в гостях студентів Єланецького професійного аграрного ліцею. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в Миколаївській області.

Рятувальники підрозділу продемонстрували ліцеїстам пожежно-рятувальну техніку, аварійно-рятувальне обладнання, а також розповіли про необхідність дотримання правил безпечної поведінки в побуті, під час відпочинку, у разі виявлення підозрілих предметів тощо.

В свою чергу фахівці Вознесенського міськрайонного відділу провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для учнів Прибужанівської ЗОШ. Хлопчики та дівчатка дізналися, для чого використовується пожежно-рятувальне обладнання, приміряли захисний одяг вогнеборців. Та найбільшу радість у них викликав пожежний автомобіль і подача води на гасіння умовної пожежі.

Цими ж днями, в рамках проведення Дня цивільного захисту до ЗОШ № 4 м. Очаків та Радсадівської ЗОШ Миколаївського району з показовим виступом завітали представники ДСНС. Також вихованці дитсадочка “Казка” смт. Криве Озеро приймали в гостях надзвичайників.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top