Горячее 30 апреля 2018

Ми його не бачимо: Єланецька райрада запросила на сесію нардепа Лівіка [ВІДЕО]

Депутати Єланецької райради запрошують на сесію нардепа Олександра Лівіка, який обирався до Верховної Ради за округом, куди входить і Єланеччина. Народний обранець, як кажуть депутати райради, не частий гість в районі, та до нього накопичилися питання. Про це йшлося на сесії райради, повідомляють «Єланецькі новини».

Так, запропонував запросити Лівіка на сесію райради депутат Андрій Демченко.

«Він якось приїжджає на ніч перед тим, як люди мають зібратися, потім збираються після нього люди. Хай приїздить на сесію, ми поставимо йому питання. Конкретно, що зробив… Він приїжджає, але ми його не бачимо», — сказав Демченко.

У сесійній залі прозвучало, що перед виборами Лівік і приїде. Але головний лікар Єланецької ЦРЛ, депутат райради Ігор Моторний розповів, що від зустрічі з нардепом отримав тільки розчарування.

«Я одного разу був присутній на зустрічі. Такого розчарування в житті не було… Мене цікавило питання медичної реформи. Коли він (Лівік — ред.) сказав, що з двох варіантів — погано і дуже погано — вибрали поганий, тоді я далі більше не хотів не слухати, не запрошувати, не звертатися», — зазначив депутат.

Голова райради Василь Богданцев зазначив, що Лівік має звітувати. Але у порівнянні з минулими роками, зрушення є.

«Є дійсно депутат, закріплений за нашим округом. Подобається це народному депутату, чи не подобається, звернення до нього направимо. Тому що згідно із законом про статус депутатів, має звітувати про свою роботу. Одну зустріч провів. Ну я не скажу, що взагалі непомітно цього депутата, все-таки, в порівнянні з минулими роками, в цьому році надійшли субвенції на Єланецьку селищну раду, на відділ освіти та на Маложенівську сільську раду», — сказав Богданцев.

Демченка запевнили, що звернення до Лівіка напишуть.

Нагадаємо, що на початку року Лівік заявляв у Єланці, що має намір повернутися до питання доріг в районі навесні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top