Горячее 29 апреля 2018

Підприємці пропонують відновити роботу асфальтного заводу на Єланеччині [ВІДЕО]

Для відновлення роботи заводу з виробництва асфальту у Єланці, який фактично не працює з 2003 року, потрібно більше 1 мільйона гривень. Про це йшлося на сесії райради, повідомляють «Єланецькі новини».

Голова ГО «Спілка підприємців Єланецького району» Юрій Брусліновський після звіту очільниці РДА Олени Посашкової поставив питання, чи є можливість відновити роботу роботу асфальтного заводу, щоб можна було робити латки хоча б на внутрішніх дорогах.

«Чому асфальт возять з Южноукраїнська? Це потрібно бути таким багатим, щедрим. Що ми за кожну машину асфальту переплачуємо тисячі. Ми переплачуємо, їздячи на своїх машинах, гроблячи своє здоров’я», — зазначив Брусліновський.

Голова райради Василь Богданцев нагадав, що завод не працює з 2003 року. А почав працювати він ще у 1986 році.

За словами голови РДА Олени Посашкової, з приводу відновлення роботи спілкувалися з дорожниками, зокрема направляли листа до Миколаївоблавтодору.

«Орієнтовно згідно акту дефектації потрібно 1,2 млн грн. Ми отримали відповідь, що так, дійсно, наш автдор в минулому році виконав робіт на суму більше 5,5 млн і показники є середніми по Миколаївській області. Якщо запрацює цей завод, то можливо забезпечити матеріалами Вознесенський район, Новоодеський», — відповіла Посашкова.

Для раціонального використання заводу потрібно щорічне нормативне завантаження 760 машино-годин на рік. Проте чи зможуть виділити кошти на відновлення, пока невідомо.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top