Новости 25 апреля 2018

За рік-два буде онкологія по всім селам, — депутат нагадав голові Єланецької РДА не давати послаблення дорожникам

У Водяно-Лориному на Єланеччині мають проводити дорожні роботи, адже знов гостро постало питання з пиловими бурями. Проте мешканці Возсіятського обуруються, що знов, як і минулого року, роботи розпочали з Лорино. Про це йшлося на сесії райради 20 квітня, повідомляють «Єланецькі новини».

Після звіту за минулорічну роботу Посашкова зазначила, що знов назріває питання пилових бурь у Водяно-Лориному. З цього приводу спілкуються зі Службою автодоріг та ОДА. Вони обіцяють з понеділка розпочати роботи.

Проте депутат Андрій Демченко обурився тим, чому ремонт планують почати саме з Водяно-Лорино, а не, наприклад, Возсіятського, яке не менше потерпає від пилу після підсипки траси. Разом з тим він нагадав Посашковій, що вона по суті є представником президента в районі.

«Це і підштовхує людей, напевно, в окремі громади. Ви кажете, по Лорино вирішується питання з пиловими бурями. В чому разіниця між Семенівкою, Возсіятським з тими самими пиловими бурями. Я не можу зрозуміти, чого вирішується питання конкретно локально одного села? Зараз прозвучало Лорине. І у минулому році було саме так. Я не проти, я за, підтримую, але давайте будемо послідовними. Всі так всі. Завтра Возсіятське вийде, побачить, що в Лорино роблять. Вийде сьогодні Возсіятське, завтра Єланець. Ви є в районі представником президента по суті. Ви по суті маємо слідкувати, як дотримуються тут закону. Тут анархія», — заявив Демченко.

Посашкова запевняла, що роботи проводитимуть не тільки у Водяно-Лориному.

«Том один — люди вийшли, була робота. Повірте, буде том другий. Це буде том набагато більший. Бо це неправильно. Не потрібно впиратися в Лорино, чому ми даємо їм послаблення, хай роблять весь шматок», — відповів Демченко.

Голова РДА відповіла, що першочергово роботи виконають у Водяно-Лориному, потім — у Возсіятському.

«Поясніть мені як жителю Возсіятського, не депутату, чому я маю дихати на два місяці довше цим пилом? Поясніть. Це, повірте мені, за рік-два буде онкологія по всім селам. Неможна так. У нас є аналіз, яким ми кругом махаємо, що це закрити школи, садочки, а ми дихаємо цим, живемо. Та люди завтра вийдуть», — продовжував Демченко.

Також депутат звернувся до поліції та просив дотримання правил з боку великогабаритного транспорту, адже він їздить вже полями.

«Ми скоро розпочнемо перекопувати дороги полями. За селами, пішли просто над селами, по пилюці, по всьому. Знов весь цей пил в селі. Фермери самі будуть зупиняти, тому що заїздять в поля, дороги перетворються в Бог зна що», — додав Демченко.

Депутат Валерій Алхімов також заявив, що у Водяно-Лориному назріває серйозна ситуація.

«Якщо вони ще раз перекриють дорогу, це я просто до відома, вони вже просять польову кухню, вони її не відкриють. Стоятимуть до останнього, поки не почнуть лити бетон. Тоді Єланецький район будут знати всі в Україні. Ці брехуни нічого не зробили», — завявив депутат.

За його словами, потрібно вимагати обмеження проїзду. Але голова райради Василь Богданцев пояснив, що минулого року ввели обмеження до 20 тонн вантажівок. Але, як заявляє сама поліція, вони навіть не можуть перевірити документи у вантажівки.

Варто додати, що також невідомо, коли буде розпочато ремонт на трасі Н-14: за словами Посашкової, проект перебуватиме на експертизі до кінця квітня. Богданцев пояснив, що не було земельного відводу по Ольгополю.

Які кошти перепадуть на експлуатаційне утримання доріг державного значення на Єланеччині, також досі невідомо.

«На сьогоднішній день по експлуатаційним коштам ми так і не знаємо, скільки коштів буде на Єланецький район. Знаємо, що було використано вже більшу частину на зимове утримання — 811 тисяч. Дуже прикро, що за данним, на травень передбачено 1,5 млн по області. А на червень — 5 млн. Тобто що будемо мати ми, не знаємо», — зазначила Посашкова.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top