Новости 18 апреля 2018

У Єланці у дитсадку «Ромашка» призупинили навчання до 27 квітня через капремонт харчоблоку [ФОТО]

У ДНЗ «Ромашка» розпочався капітальний ремонт харчоблоку. За інформацією Єланецької селищної ради, він є запланованим в Програмі соціального-економічного розвитку селищної ради на 2016-2020 роки.

Кошторис робіт становить 115 тис.грн.

«65 046 грн – кошти субвенції державного бюджету, які надійшли за підтримки депутата Верховної Ради Олександра Лівіка. Решта — кошти місцевого бюджету Єланецької селищної ради», — йдеться в повідомленні.

На період проведення ремонтних робіт у ДНЗ №1 «Ромашка» тимчасово призупинено навчально-виховний процес з 17 по 27 квітня відповідно до Наказу №69 від 16.04.2018 р. відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Батьки також дали свою згоду.

«Запрошуємо всіх бажаючих та небайдужих мешканців громади долучитися до громадського нагляду за ходом проведення ремонтних робіт та використанням коштів», — повідомили у селищній раді.

Згідно з опублікованими протоколами, у харчоблоці потрібна витяжна система, яка зараз майже не працює, підлога та стіни у незадовільному стані.

Нагадаємо, у берзні у Єланці резонанс отримала батьківська перевірка у харблоці Єланецької ЗОШ, яка виявила антисанітарію.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top