Горячее 18 апреля 2018

У Єланці учениці школи потрібна допомога для проведення операції

Учениці Єланецької ЗОШ Діані Мусаєлян потрібна допомога — дівчинці поставили діагноз диспластичний коксартроз. У неї руйнується суглоб лівої ноги та потрібна операція. Про це повідомляється на сторіці Єланецької ЗОШ у «Фейсбуці».

Зазначається, що лікарі винесли однозначний вердикт — хірургічне втручання, заміна суглобу, оскільки його стан критично погіршився. Операцію призначили на травень 2018 року, оскільки дівчинка може не стати на ноги.

«На протез та первинне лікування необхідно 100 000 тисяч гривень. Звертаємося до всіх: допоможіть родині зібрати необхідні кошти, а Діані стати здоровою. Нехай ваш внесок буде незначним, але, можливо, саме він допоможе та поверне Діану до повноцінного життя, життя без болю», — йдеться в повідомленні.

Благодійний внесок можна зробити на картки матері Діани або звернутися до класного керівника чи соціального педагога школи Ольги Гунько.

Реквізити для надання допомоги Діані (картки на ім’я мами — Мірошніченко Оксани Олександрівни): Приватбанк — 5168 7573 0930 4113; Райффайзен Банк «Аваль» — 4188 3730 2745 1811.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top