Новости 13 апреля 2018

На Єланеччині оцінюватимуть збитки через підтоплення у Возсіятському [ФОТО]

Сьогодні, 13 квітня на базі Возсіятської сільської ради відбулася виїзна організаційна нарада з приводу підтоплення житлових будинків. Про це повідомляє прес-служба Єланецької РДА. 

В нараді взяли участь депутати облради Анатолій Ніколенко, Тетяна Демченко, представники управління з питань надзвичайних ситуацій ОДА, управління екології та природних ресурсів ОДА, управління ЖКГ ОДА, управління ДАБІ в Миколаївській області, Південно-Бузького басейнового управління водних ресурсів, голова Єланецької РДА Олена Посашкова,  голова райради Василь Богданцев, Возсіятський сільський голова Микола Кузнєцов, начальник районного сектору ГУ ДСНС України у Миколаївській області Віталій Волинець, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та цивільного захисту Віталій Панич.

Як зазначається, учасники наради на місці з’ясували причини підтоплення житлових будинків в с.Возсіятське та обговорили план дій щодо запобігання виникненню надзвичайної події. Але конкретних заходів в РДА не повідомили.

«Комісійно було обстежено 7 домоволодінь та господарських будівель мешканців вулиці Центральна. За підсумками наради рекомендовано Возсіятському сільському голові забезпечити проведення заходів зі спуску води, а саме: обладнання греблі механізмом регулювання рівня води. Також вирішено направити клопотання до обласної ради щодо розгляду питання про виділення коштів на розчистку русла р. Громоклія в межах с. Возсіятське. Наразі буде проведена відповідна робота щодо оцінки нанесених збитків постраждалому населенню», — йдеться в повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top