Горячее 06 ноября 2018

Оздоровлюємо дітей з Братолюбівки у Братолюбівці, — голова Єланецької райради про літній відпочинок дітей [ВІДЕО]

У цьому році на Єланеччині влітку працювали мовні та пришкільні табори. Частина дітей відпочила в оздоровчих таборах. Проте пропозиції райрад, щоб райони долучалися до співфінансування відпочинку дітей у тій же Рибаківці та Коблевому, не були реалізовані, хоч розглядалися на рівні області. Про це йшлося на останній сесії Єланцької райради, повідомляють «Єланецькі новини».

Про підсумки виконання районної програми відпочинку та оздоровлення дітей доповідала начальник управління освіти, молоді та спорту Єланецької РДА Світлана Головань. Як вона зазначила, у цьому році працювали прогулянкові табори, мовні з вивчення англійської та німецької, пришкільні табори у Возсіятському, Великорбуловці, де оздоровили дітей пільгової категорії та учнів, які захотіли покращити знання інозмних мов.

За словами Головань, безпосередню участь у міжнародному проекті Go camp беруть Возсітська, Калинівська, Новоолександрівська школи, Єланецька гуманітарна гімназія та школа. У наступному році має приїхати волонтерка до Новоолександрівки.

Пришкільний табір через кожні два роки поселяють в нову громаду. В цьому році він був у Великосербулівській школі.

«У таборі відпочило 50% дітей з урахуванням тих, хто відпочивали не тільки в районі, а відповідно до закону мають право і пільги на відпочинок у таборах оздоровлення — Рибаківки, Одеса, Пуща-Водиця, Коблево», — зазначила Головань.

https://youtu.be/bkKijwJySnU

Голова райради Василь Богданцев зазначив, що питання співфінансування відпочинку дітей з районів, а саме їхнього виїзду, підіймали на рівні області, щоб діти відпочивали в оздоровчих таборах. Але фактично це не було реалізовано, зокрема тому що не всі райони погодилися.

«Минулого року від голів районних рад ми пропозицію внесли, що ми готові розробити обласну програму, підключитися і співфінансувати для того, щоб наші діти відпочивали в достатній кількості оздоровчих таборів, які є на території Миколаївської області як на Чорноморському узбережжі, так і на інших територіях, де вони залишилися збережені. На жаль, Єланецький район до таких не входить», — сказав голова райради.

Таким чином, питання перенесли на наступний рік. Богданцев зазначив, що потрібно відпрацювати механізм, щоб діти дійсно відпочивали, і перебачити кошти в бюджеті.

«Прогулянковий табір, як на мене, це зайняті діти, але не оздоровлення. Маючи берегову лінію та велику кількість таборів, оздоровлюємо дітей з Братолюбівки у Братолюбівці, Дворянки у Дворянці», — додав він.

Депутати цікавилися, чи будуть прогулянкові табори наступного року. Головань зазначила, що планують, щоб діти були зайняті.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top