Новости 13 апреля 2018

Єланчани посіли друге місце на фестивалі Дружин юних пожежних [ФОТО]

12 квітня у м. Вознесенськ відбувся третій зональний етап цьогорічного обласного фестивалю Дружин юних пожежних. Здобути першість прибуло 6 команд з Братського, Вознесенського, Веселинівського, Доманівського, Єланецького районів і м. Вознесенськ. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в Миколаївській області.

Основою програми фестивалю стали два конкурси: домашнє завдання за темою «Безпечний спосіб життя – дорога у щасливе майбуття» та «Плакат соціальної реклами», у якому учасники мали проявити не лише фантазію, а й зобразити своє бачення теми «Прожити одне життя — врятувати тисячі». Яскрава робота команди «Fire рeople» м. Вознесенська визнана найбільш професійною та яскравою серед конкурентів.

У другому конкурсі, в творчих виступах, учасники намагалися донести основні аспекти безпеки життєдіяльності: причини виникнення пожеж, правила поведінки з вибухонебезпечними предметами, безпеку на водних об’єктах та інші. Як зазначили представники журі, кожна команда-учасниця змогла не лише яскраво представити себе у двох конкурсах, а й залишити незабутнє враження. Членам суддівської колегії навіть важко було вибрати переможців, тому було прийнято рішення присудити трьом командам 2 місце і двом – 3 сходинку.

За підсумками запеклої боротьби юних талантів першість виборола команда «101» гімназії селища Братське, другу сходинку розподілили команди «Гідрант» Кубряцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселинівського району, «З вогником» Доманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 та «Hot-Team» Єланецької гуманітарної гімназії, а команди «Fire рeople» загальноосвітньої школи № 2  м. Вознесенська та «Патруль 101» Вознесенської загальноосвітньої школи розподілили між собою третю позицію.

Члени суддівської колегії та присутні в залі глядачі привітали призерів та переможців. Судді вручили дітям на згадку грамоти, побажали перемог у майбутньому та не зупинятися і продовжувати рухатися шляхом в пропаганді безпечного життя.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top