Новости 09 апреля 2018

На Єланеччині перевірили 28 об’єктів на пожежну безпеку

Наприкінці минулого тижня перший заступник голови РДА Ольга Гуліна провела комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації. Зокрема говорили про перевірки пожежної безпеки в місцях з масовим перебуванням людей. Про це повідомляється на сайті РДА.

Начальник районного сектору ГУ ДСНС України у Миколаївській області Віталій Волинець проінформував присутніх, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 року № 643-р «Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки», доручення заступника голови облдержадміністрації від 2 квітня №1545/0/05-61/3-18 у Єланецькому районі проводяться позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням дітей (людей). З 37 об’єктів, що підлягають перевірці, перевірено 28.

За результатами обговорення комісія вирішила створити районну робочу групу щодо перевірки виконання вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту та доручити членам групи провести перевірку виконання вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту на об’єктах району з масовим перебуванням людей.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top