Новости 05 апреля 2018

Єланецькі рятувальники нагадали про безпечне поводження з вогнем під час Великодня

Напередодні Великодня єланецькі рятувальники нагадали про дотримання правил пожежної та техногенної безпеки під час святкування. Про це розповідається на сторінці Єланецького райсектору Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області у «Фейсбуці». 

Рятувальники нагадують, що від стихиї вогню не застраховані навіть храми. Тому розповідають про заходи для запобігання пожеж від відкритого вогню, а саме:

– підсвічники необхідно встановлювати на негорючу поверхню, яка виступає за їх габарити не менше ніж на 50 см;
– стаціонарні підсвічники повинні бути надійно закріплені до підлоги або стіни;
– горючі рідини для лампад і кадильне вугілля повинні зберігатися в закритих металевих ящиках. У одному ящику може зберігатися не більше 5 л горючої рідини.
– розливати легкозаймисті рідини дозволяється лише перед початком служби на відстані не менше 1 м від опалювальних та освітлювальних приладів над металевою посудиною;
– після проведення богослужіння відповідальна особа з числа служителів церкви повинна перевірити, щоб усі свічки і лампади були погашені та відключено електроживлення.

Крім того, єланецькі рятувальники закликають громадян бути уважними при використанні відкритого вогню на день Великодня дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки.

комментируемое

To Top