Новости

Єланецькі рятувальники нагадали про безпечне поводження з вогнем під час Великодня

185

Напередодні Великодня єланецькі рятувальники нагадали про дотримання правил пожежної та техногенної безпеки під час святкування. Про це розповідається на сторінці Єланецького райсектору Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області у «Фейсбуці». 

Рятувальники нагадують, що від стихиї вогню не застраховані навіть храми. Тому розповідають про заходи для запобігання пожеж від відкритого вогню, а саме:

– підсвічники необхідно встановлювати на негорючу поверхню, яка виступає за їх габарити не менше ніж на 50 см;
– стаціонарні підсвічники повинні бути надійно закріплені до підлоги або стіни;
– горючі рідини для лампад і кадильне вугілля повинні зберігатися в закритих металевих ящиках. У одному ящику може зберігатися не більше 5 л горючої рідини.
– розливати легкозаймисті рідини дозволяється лише перед початком служби на відстані не менше 1 м від опалювальних та освітлювальних приладів над металевою посудиною;
– після проведення богослужіння відповідальна особа з числа служителів церкви повинна перевірити, щоб усі свічки і лампади були погашені та відключено електроживлення.

Крім того, єланецькі рятувальники закликають громадян бути уважними при використанні відкритого вогню на день Великодня дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки.

Комментарии

комментарии

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости