Новости 04 апреля 2018

Підлітка з Возсіятського, який пішов з дому «мандрувати», знайшли

Протягом трьох діб 14-річний хлопчик пішки мандрував районом та ночував у лісосмузі. Врятував неповнолітнього від голодної та холодної подорожі 45-річний мешканець с. Велика Сербулівка Єланецького району, що за 20 км від домівки втікача. Нагодувавши та відігрівши підлітка, чоловік сповістив поліцію. Про це повідомляє прес-служба відомства.


1 квітня до Єланецького відділення поліції повідомили про зникнення 14-річного мешканця с. Возсіятське. Після перегляду 31 березня телепередачі про мандри та пригоди хлопчик пішов з дому та не повернувся.


На пошуки неповнолітнього було орієнтовано весь особовий склад поліції району. 
І лише 3 квітня підлітка вдалось знайти завдяки пильності місцевого мешканця.

«Чоловік одразу звернув увагу на «чужинця», який з’явився у селі. Згадавши, що нещодавно бачив орієнтування про розшук неповнолітнього, запросив хлопця додому. І вже під час вечері підліток зізнався, що вдома він був декілька днів тому, і увесь цей час йшов пішки навмання, ночував у лісосмузі та мало що їв. А також розповів, що його можуть розшукувати, бо він нібито заблукав», — зазначили в поліції.

Наразі хлопчик вдома, його життю та здоров’ю нічого не загрожує. А відносно його батьків складено адміністративний протокол за ознаками ст. 184 КУпАП України «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top