Новости

Поплутали: «Укравтодор» показав замість фото ремонту у Возсіятському міст у Миколаєві

720

«Укравтодор» відзвітував про початок робіт для забезпечення проїзду на Єланеччині. Щоправда проілюстрували у «Фейсбуці» це фото з працівниками комунального підприємства, яке не має відношення до дорожніх робіт в області.

Так, дорожники написали, що з 27 березня Службою автомобільних доріг у Миколаївській області вживаються невідкладні заходи із забезпечення проїзду на ділянках доріг Н-14, Р-55 та Т-15-10. Таким чином, пишуть про дати, коли на Єланеччині ще тільки перекривали траси, вимагаючи початку ремонту.

«Роботи виконуються цілодобово», — йдеться в повідомленні.

Проілюстрували роботи фото, на якому виконують роботи на мосту у Миколаєві працівники міського КП «ЕЛУ автодоріг». Варто додати, що підприємство не має відношення до утримання чи ремонту доріг в області, тим більше Возсіятському чи Єланці.

Нагадаємо, що у Миколаївській ОДА та Службі автодоріг заявили, що забезпечать проїзд трасою Н-14 у Возсіятському до Великодня, а також здійснюватимуть роботи у Водяно-Лорино. Людей запевнили, що не «перекидатимуть» 300 млн з капремонту траси Н-14 на Н-11.

Крім того, після перекриття траси у Миколаївській ОДА пообіцяли зробити ремонт і на дорогах до Єланця.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости