Горячее 28 марта 2018

Після перекриття траси у Миколаївській ОДА пообіцяли зробити ремонт і на дорогах до Єланця

З 29 березня розпочнуться роботи по забезпеченню проїзду на ділянках доріг Р-55 та Т-15-10 поблизу смт Єланець. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

Нагадаємо, що крім Возсіятського, вчора, 27 березня, перекривали трасу також і у Єланці, вимагаючи ремонту дороги.

«На звернення громади смт Єланець стосовно критичного стану доріг Миколаївська ОДА та Служба автомобільних доріг у Миколаївській області інформують, що роботи по забезпеченню проїзду на автодорогах Р-55 на ділянці с. Возсіятське до смт Єланець та Т-15-10 від смт Єланець до м. Нова Одеса розпочнуться з 29 березня», — йдеться в повідомленні.

Також чиновники Миколаївської ОДА пообіцяли, що звернуться до Укравтодору щодо виділення додаткового фінансування на експлуатаційне утримання дороги.

Варто додати, що за повідомленнями Служби автодоріг обмеження руху для всіх транспортних засобів зняли з 19:00 27 березня на перехресті в с. Возсіятське км 162+331 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв; км 205+440 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-55 Одеса – Вознесенськ – Новий Буг. А також на перехресті автодоріг в смт. Єланець: км 185+176 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-55 Одеса – Вознесенськ – Новий Буг; км 72+003 автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-10 /Р-06/ – Арбузинка – Єланець – Нова Одеса.

Нагадаємо, що у Миколаївській ОДА та Службі автодоріг заявили, що забезпечать проїзд трасою Н-14 у Возсіятському до Великодня, а також здійснюватимуть роботи у Водяно-Лорино. Людей запевнили, що не «перекидатимуть» 300 млн з капремонту траси Н-14 на Н-11.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top