Горячее 26 марта 2018

Жителі Возсіятського вимагають приїзду Гройсмана та заборони руху фур по трасі

Жителі с. Возсіятське, що перекрили трасу Н-14, не дочекалися приїзду голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка. Через це вони оголосили про свої вимоги. Про це йдеться в листі, надісланому на редакційну пошту ЗМІ.

Тепер пікетувальники вимагають приїзду до громади с.Возсіятське прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та керівника «Укравтодору» Словоміра Новака.

Крім того, провести капітальний ремонт траси, розпочавши роботи не пізніше ніж з 1 травня, а також мосту. Зазначимо, що дорожники нещодавно заявляли, що проектна документація на ремонт мосту є, але вона корегується.

«Забезпечити початок робіт по капітальному ремонту траси Н-14 від межі с.Возсіятське зі сторони Кропивницького, а не від кордону з Кіровоградською областю, як передбачено розпорядженням КМУ від 17.01.2018 року«, — йдеться в повідомленні.

Також мешканці вимагають заборонти проїзд великотоннажного транспорту як по трасі Н-14 «Кропивницький-Миколаїв», так і по всіх вулицях с.Возсіятське, та терміново встановити заборонні знаки.

«У разі невиконання вимог залишаємо за собою право на безстрокове перекриття доріг», — пишуть місцеві.

Нагадаємо, мешканці Возсіятського перекрили трасу зранку 26 березня. Пізніше вони стали пропускати легковики та рейсові автобуси, але категорично відмовлялися давати дорогу фурам. 

Через перекриття рух трасою обмежено.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top