Горячее 07 декабря 2018

Суд відправив на 8 років за ґрати єланчанина, який напав на 83-річну сусідку

У суді довели вину жителя смт. Єланець, який вчинив розбійний напад на літню жінку. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Встановлено, що в ніч на 11 січня цього року молодий чоловік проник до будинку своєї сусідки — 83-річної жінки, де з погрозою застосування фізичного насильства та використанням бити, яка експертом визнана холодною зброєю, намагався заволодіти її грошовими коштами, але не знайшовши грошей, забрав її майно.

У суді нападник, до речі раніше вже судимий за розбій, свою вину не визнав та намагався перекласти відповідальність за вчинений злочин на свого знайомого. Однак під час судового засідання прокурор спростував всі доводи сторони захисту та надав суду достатньо доказів, які підтвердили вину зловмисника у вчиненні цього злочину.

Відтак суд, приймаючи до уваги всі зібрані докази вини зловмисника, ухвалив обвинувальний вирок, згідно якого зловмисника визнано винним за ч. 3 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу – розбій, вчинений особою, яка раніше вчинила розбій, поєднаний з проникненням у житло) та ч. 2 ст. 263 КК України (носіння холодної зброї) і призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що чоловіка взяли під варту у травні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top