Новости 21 марта 2018

Ремонту на трасі не було майже 15 років: у мережі показали розмиту трасу Н-14 у Водяно-Лорине

У мережі з’явилося відео стану «доріг» у Єланецькому районі у березні, поки днями не повернувся черговий снігопад. Ситуацію у Водяно-Лорине прокоментувала голова сільради Тетяна Кирильчук. 

Так, на відео показані розмиті дороги у Єланці, Півнях, Возсіятському, Водяно-Лорине. Зокрема нагадують ситуацію з перекриттям доріг у Водяно-Лорине у 2017 році, коли люди не могли дихати через пилові бурі, а також цьогорічне, коли мешканцям обласне керівництво в черговий раз пообіцяло забезпечити проїзд.

На славнозвісній трасі Н-14 у селі, як зазначає Тетяна Кирильчук, ремонту не було більше 10 років. Поки вона розповідає видно вантажівки, які власне і «вбивають» дороги.

«Ремонту на цій трасі не відбувалося вже близько 15 років. Потік машин, вантажівок дуже великий. Через дорогу пройти неможливо. Жижа тече і в двори до людей, і біля дитячого садочка, і біля школи».

 Голова сільради запросила в гості нардепів.

«Хотіла би запросити до себе в село депутатів Верховної Ради. Хай поживуть у нашому селі у такій ситуації, як проживаємо ми», — звертається голова сільської ради.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top