Горячее 17 марта 2018

3 кілометри по багнюці лісосмугою, 15 хвилин на автобусі: як жителі Півнів добираються на роботу [ВІДЕО]

Житель села Півні Юрій Сокуренко виклав у YouTube чергове відео, які доводиться місцевим добиратися на роботу. Людям доводиться долати шлях лісосмугою, адже дороги немає.

Юрій передає «привіт» міським вчителям, які жаліються, що не вистачає грошей на проїзд. Натомість жителям з Півнів вимушені йти по лісосмузі, щоб дістатися на роботу. На відео жінки похилого віку також долають цей шлях у «експедиції».

«3 кілометри по багнюці лісосмугою, 15 хвилин на автобусі, 6 уроків, нарада, 15 хвилин автобус і знову чудові три кілометри. Ми виконуємо покладені на нас обов’язки, і намагаємось вчасно діставатись своїх робочих місць. Хоча іноді шлях може бути досить цікавим і незвичним для пересічного жителя міста, що втрачає свідомість при вигляді багнюки чи живої свині-) Ви шукаєте екстремальних видів відпочинку? Тоді можете відпочити у нас! Зарплатня в 2500 гривень, тож на Канарах не побуваєш і у Лондоні селфі не зробиш. Зате весело і рівень адреналіну підвищується!-)», — пише Юрій в описі під відео.

Нагадаємо, діти з Півней не можуть дістатися до школи з початку лютого через «вбиту» дорогу. Місцевий відділ освіти не попердив Миколаївську ОДА про таку проблему.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top