Горячее 03 марта 2018

Житель Єланеччини намагався дати 8 тис. хабара керівництву місцевого відділення поліції

У середу, 28 лютого, з урахуванням зібраних у кримінальному провадженні доказів Вознесенською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру 30-річному мешканцю Єланецького району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.369-2 КК України (надання неправомірної вигоди особі, яка пропонує чи обіцяє (погоджується) за таку вигоду або за надання такої вигоди третій особі вплинути на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави). Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Завдяки спільним діям працівників місцевої прокуратури, Миколаївського управління департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України та слідчих Вознесенського відділу поліції задокументовано факт  передачі підозрюваним неправомірної вигоди у розмірі 8 тис грн одному з керівників Єланецького відділення поліції, який раніше звернувся до прокуратури з відповідною заявою. Передача коштів відбулась під контролем правоохоронців.

Зазначені кошти передбачались за здійснення впливу на підлеглих працівників, з метою прийняття ними позитивного рішення у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки лісу. Розслідування триває.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top