Новости

Дорожники звітують, що четвертий день працюють у Возсіятському [ФОТО]

1.5K

У зв’язку із ситуацією, яка склалася на ділянці дороги Н-14 «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв» в районі с. Возсіятське, четверту добу вживаються заходи для забезпечення проїзду автотранспорту. Про це звітує Служба автодоріг у «Фейсбуці».

На даній ділянці в рамках експлуатаційного утримання виконується ремонт основи проїзної частини. Працівниками філії ДП «Миколаївський облавтодор» проводяться роботи з очищення ділянки від водяно-щебеневої пульпи на покритті існуючого дорожнього одягу.

«Ускладнення проїзду на даній ділянці викликано низкою факторів, таких, як відсутність капітального ремонту через брак фінансування у попередні роки, погодні умови та наявність постійного неконтрольованого потоку великовагового транспорту. Служба автомобільних доріг у Миколаївській області приносить вибачення за тимчасові незручності, що виникли на ділянці дороги в районі с. Возсіятське», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 15 лютого жителі Водяно-Лорино перекрили трссу Н-14, вимагаючи ремонту дороги. Начальник управління інфраструктури Миколаївської  ОДА Андрій Максименко пообіцяв їм, а також мешканцям Возсіятського, забезпечити проїзд. В той же час він заявив, що підбурювала людей до перекриття траси депутат облради Тетяна Демченко.

16 лютого до Водяно-Лорино та Возсіятського приїхав грейдер. Але у мережі з’явилися фото та відео пекельної дороги у Возсіятському, де застрягли фури.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости