Новости

Єланецьких посадовців вчили, як протидіяти корупції [ФОТО]

456

Вчора, 13 лютого, Миколаївський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації провів виїзний тематичний короткотерміновий семінар «Правові засади та практичні аспекти запобігання корупції» на базі Єланецької районної ради. Про це повідомляється на сторінці центру у «Фейсбуці».

У навчанні взяли участь 74 публічних посадовця, серед яких державні службовці апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, посадові особи місцевого самоврядування (сільські, селищні голови, секретарі сільських, селищних рад, депутати місцевих рад району).

У відкритті заходу та підведенні підсумків взяли участь голова Єланецької районної ради Василь Богданцев та голова Єланецької райдержадміністрації Олена Посашкова.

«Мета зазначеного заходу – підвищення професійної компетентності публічних посадовців з питань, пов’язаних із запобіганням корупції; оволодіння слухачами основними знаннями про механізми запобігання вчиненню корупційних діянь та протидії проявам корупції, шляхи усунення наслідків правопорушень, пов’язаних з корупцією, формування у посадовців відповідних навичок та умінь самостійного вивчення і аналізу законодавства України у сфері запобігання корупції», — йдеться в повідомленні.

Заняття зі слухачами провели провідні фахівці Головного управління Національної поліції в Миколаївській області та викладачі Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія».

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости