Горячее

Сім учнів з Єланця посіли призові місця на обласному етапі всеукраїнських олімпіад

704

Єланецькі учні посіли призові місця на обласному етапі всеукраїнських олімпіад з різних дисциплін. Яких саме, повідомляється на сайті Миколаївського інституту післядипломної педагогічної освіти, пишуть «Єланецькі новини».

Так, на олімпіаді з географії серед учнів 9 класу третє місце посіли п’ятеро школярів, зокрема Денис Пасісніченко з Єланецької ЗОШ.

На обласному етапі олімпіади з англійської мови також серед учнів 9 класу третє місце посіла Анастасія Комарницька з Єланецької ЗОШ.

Одні з найкращих показників у єланецьких учнів на олімпіаді з хімії. Так, третє місце посіли серед учнів восьмого класу Марія Тарасенко з Єланецької гуманітарної гімназії, серед дев’ятикласників — Вікторія Руда з Єланецької ЗОШ, серед десятикласників — Валерія Кишковська з Єланецької гуманітарної гімназії. А друге місце серед учнів 11 класу  виборола Аліна Сікорінська (гуманітарна гімназія).

Марія Тарасенко також посіла третє місце на олімпіаді з біології.

Крім того, Анастасія Руда, учениця 9 класу Єланецької ЗОШ, посіла друге місце на олімпіаді з української мови та літератури.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости