Новости 02 февраля 2018

Єланчанам розповіли, де подають воду після очистки та відомчого контролю

Єланецька селищна рада нагадала мешканцям селища і сіл Братолюбівка та Велідарівка, де подається вода гарантованої якості. Крім того, замовникам води нагадали про додержання санітарних норм. Про це йдеться на сайті селищної ради.

Зазначається, що для недопущення погіршення санітарно-епідемічної ситуації в Миколаївській області щодо захворюваності на вірусний гепатит А та на виконання листа управління ЖКГ Миколаївської ОДА №131/01-01 від 29.01.2018 р. Єланецька селищна рада наголошує та просить замовників питної води звертати увагу на додержання санітарних норм та правил постачальниками питної води. А саме — відповідність транспортних засобів з перевозки води санітарним нормам, наявність документу, який підтверджує якість питної води, спецодяг, наявність медичної книжки, промивку та дезінфекція резервуарів.

«Також інформуємо населення про те, що в Єланецькому районі питна вода гарантованої якості подається із Новоявленської артезіанської свердловини після очистки через установку зворотного ОСМОСу (смт. Єланець, пункт доочистки води). Відомчий контроль якості цієї води проводиться. Вода із свердловини с.Ф-Михайлівка відповідає вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, після Нового року у Миколаєві стався спалах гепатиту А. Після цього єланецьким постачальникам води нагадали про санітарні норми.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top